Serwis ostrzenie noży kuchennych

Nóż to narzędzie, a jak wiadomo o narzędzia należy dbać, aby służyły nam na lata i w pełni wydajności. Oczywistym jest, że dbanie o nóż to w większości utrzymanie jego ostrości. Nie każdy jednak ma zdolności czy zwyczajnie ochotę na robienie tego samodzielnie, dlatego świadczymy usługi ostrzenia ale nie tylko.

Skupiamy się ściśle na ostrzeniu noży kuchennych

co wykonujemy na najwyższym poziomie. Proste ostrzenie wykonujemy ręcznie na kamieniach wodnych, zgodnie ze sztuką. W pozostałych przypadkach korzystamy z japońskich maszyn do ostrzenia. Wspominaliśmy, że zwykłe ostrzenie to nie jedyna usługa – zajmujemy się też renowacją i naprawą noży – złamany czubek, wyszczerbienie, nóż wyjęty z piwnicy po 50 latach? Wszystko to przywracamy do ładu na profesjonalnych, japońskich urządzeniach i maszynach. Przyjmujemy nietypowe zlecenia, których inni mogą unikać, abyście mogli na nowo cieszyć się swoim ukochanym nożem.

Możliwe jest naostrzenie noży na miejscu ,,od ręki" po wcześniejszym umówieniu wizyty w naszym sklepie stacjonarnym w centrum adres: Antoniego Corazziego 4/8, 00-087 Warszawa (Centrum).

Naprawa i ostrzenie noży stalowych:

Noże stalowe - 2,50 zł za 1 cm ostrza

Naprawa czubka ostrza - 15 zł + ostrzenie

Usuwanie rdzy - od 15 zł

Noże Deba/Sashimi -  od 4 zł za 1 cm ostrza (indywidualna wycena w zależności od zużycia)

Adres do wysyłki:

Japonskienoze.pl 
Ul. Corazziego 4 lok. 8
00-087 Warszawa
tel. 888 975 925