Zestaw Starter: Nóż szefa kuchni G-2 + ostrzałka MinoSharp | Global

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: G-2220GB
  • Producent: Global
  • Dostępność: Brak Brak  (0 szt.)
  • szt.
  • 519,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Zestaw Starter: Nóż szefa kuchni G-2 + ostrzałka MinoSharp

Opis produktu:

Dwuczęściowy zestaw, w którym znajduje się bestsellerowy, wszechstronny Nóż szefa kuchni G-2 (gładkie ostrze 20 cm) oraz poręczna ceramiczna ostrzałka wodna MinoSharp, zaprojektowana specjalnie z myślą o utrzymaniu noży Global w perfekcyjnym stanie. Tak funkcjonalny komplet to niewątpliwie rozsądny pierwszy krok w tworzeniu kuchennej kolekcji noży, a ponieważ jest zapakowany w estetyczne pudełko, znakomicie posłuży jako prezent dla każdego miłośnika sztuki kulinarnej. 

Noże Global słyną z łączenia fenomenalnej skuteczności z eleganckim designem. Są lekkie i doskonale wyważone, a ich cienkie, twarde, wytrzymałe klingi zachowują idealną ostrość przez długi czas. Dzięki jednolitej konstrukcji noże są higieniczne, lepiej leżą w dłoni i łatwiej je wyczyścić czy naostrzyć. Indywidualnie wyważana rękojeść została tak skonstruowana, by redukować zmęczenie i nie wyślizgiwać się z rąk. Noże Global, zaprojektowane w 1985 r. przez Komina Yamadę, zdobyły wiele międzynarodowych nagród i cieszą się niesłabnącym uznaniem największych mistrzów kuchni – zarówno profesjonalistów, jak i kuchmistrzów domowych.

Grawerowany zestaw to świetne rozwiązanie doskonale sprawdzający się jako upominek na wiele okazji. Główną zaletą jest możliwość dopasowania prezentu pod naszych bliskich. Taki prezent to doskonała personalizacja produktów, gdzie grawer będzie przypominał obdarowanej osobie o najbliższej osobie czy ciekawym wspomnieniu z życia.

Dane techniczne noża kuchennego:

- Ostrze: Stal nierdzewna CROMOVA 18 (18% chromu)
- Twardość ostrza: 56-58 HRC
- Długość całkowita: 32,5 cm
- Długość ostrza: 20 cm
- Szerokość klingi: 4,1 cm
- Grubość klingi: 2 mm
- Waga: ok. 166 g

Dane techniczne ostrzałki:

- Białe koło: GRUBE ziarno
- Różowe koło: ŚREDNIE ziarno
- Długość: 20 cm
- Długość rączki: 12 cm
- Wysokość: 6,5 cm
- Szerokość: 4 cm