Ceramiczna ostrzałka wodna 550 MinoSharp PLUS 3
- Dodaj recenzję:
- Kod: 550/GB
- Producent: Global
- Kod producenta: 4543455550004
-
Dostępność:
Jest (46 szt.)
Czas realizacji: 24 h
- szt.
- 245,00 zł / szt.
MinoSharp PLUS 3 Ceramiczna ostrzałka wodna 550
Opis produktu:
Przedstawiamy uniwersalną trójfazową ostrzałkę ceramiczną, do ostrzenia wszystkich rodzajów noży, z wyjątkiem noży o szlifach jednostronnych. Woda przyśpiesza proces ostrzenia, a fabryczne otwory pomagają naostrzyć nóż pod odpowiednim kątem. Gumowany uchwyt I podstawa mają właściwości antypoślizgowe. Instytut badawczy CATRA – czołowy autorytet w technikach ostrzenia, przetestował i zaaprobował ostrzałki MinoSharp.
Dane techniczne:
- Niebieskie koło: grube ziarno
- Brązowe koło: średnie ziarno
- Żółte koło: drobne ziarno
- Długość: 23 cm
- Długość rączki: 11 cm
- Wysokość: 6,5 cm
- Szerokość: 5 cm
Wskazówki dotyczące użytkowania
1. Nalej wody do komory z kołami i nie wylewaj jej do końca ostrzenia. Woda nawilży ceramiczne ostrzałki i zapobiega przegrzaniu.
2. Jedną dłonią chwyć rączkę, a drugą złap rękojeść noża, palcem wskazującym przytrzymaj grzbiet klingi. Włóż pionowo nóż do niebieskiego koła. Przesuwaj ostrze do przodu i do tyłu, delikatnie przyciskając ok. 7-8 razy.
3. Włóż pionowo nóż do brązowego koła. Przesuwaj ostrze do przodu i do tyłu, delikatnie przyciskając ok. 7-8 razy.
4. Włóż pionowo nóż do żółtego koła. Przesuwaj ostrze do przodu i do tyłu, delikatnie przyciskając ok. 7-8 razy.
5. Po skończonej pracy nóż umyj w gorącej wodzie i wytrzyj do sucha, a ostrzałkę należy wypłukać w wodzie.